logo PROMOJEAUTO

+420 722 445 607 (Info linka 9-15h)

+420 702 287 969

info@promojeauto.cz

ADS CENTRUM nosič kol na tažné zařízení titan plus 4 kola AMOS7640 Ean: 5902768727968

Doprava zdarma Akční cena
 • Objednací kód: ADS AMOS7640
 • Název: Nosič kol na tažné zařízení TITAN plus 4 kola
 • Ean: 5902768727968
 • Běžná cena 12 405
 • SLEVA28 %
 • cena s DPH : 8 937
 • cena bez DPH : 7 386
 • A K C E
 • 8 937

Hákový nosič kol

TYTAN PLUS HOOK PLATFORM

Háková platforma TYTAN PLUS - velmi pohodlná konstrukce (pro uživatele i pro přepravovaná kola). Připevňuje se pouze ke kouli háčku. Má ochranu proti krádeži, která zajišťuje demontáž plošiny z háku (uzamykací knoflík).

Platformu se světelným pásem (místo pro připevnění SPZ) si můžeme vybrat ve dvou provedeních se 7pinovou nebo 13pinovou instalací. Za tímto účelem je třeba zkontrolovat, jaká zásuvka je v autě.

Vyráběné typy plošiny TYTAN PLUS

 • TYTAN PLUS 2 až pro 2 kola (s maximálním zatížením 45 kg) (7 pinů)
 • TYTAN PLUS 3 až pro 3 kola (s maximálním zatížením 45 kg) (7 pinů)
 • TYTAN PLUS 4 až pro 4 kola (s maximálním zatížením 60 kg) (7 pinů)
 • TYTAN PLUS 2 až pro 2 kola (s maximálním zatížením 45 kg) (13 pin)
 • TYTAN PLUS 3 až pro 3 kola (s maximálním zatížením 45 kg) (13 pin)
 • TYTAN PLUS 4 až pro 4 kola (s maximálním zatížením 60 kg) (13 pin)

Před nákupem se vyplatí ověřit, jaký maximální přítlak na kuličku háčku povoluje výrobce háčku.

 

 

Cyklistická platforma TYTAN 4 PLUS 7 pin

Nosič Tytan pro přepravu 4 kol k dispozici na autobagaznik.pl

Tento profesionální hákový nosič je navržen pro bezpečnou přepravu až 4 kol s maximální hmotností 60 kg. Snadná montáž, díky přiloženému manuálu bude plošina připravena k přepravě vašich kol během pár minut. Upínací rukojeť základny kufru umožňuje snadnou a rychlou montáž na hák.

Kufr je vyroben z práškově lakované oceli, připomínající hliníkovou konstrukci. Díky použití oceli s vhodně zvolenými parametry je konstrukce základny kufru velmi pevná, což zajišťuje bezproblémový provoz kufru po dlouhou dobu. Kola jsou připevněna ve třech bodech k zavazadlovému prostoru: kola jsou namontována ve vyhrazených držácích a rám je připevněn k ochranné tyči zavazadlového prostoru. Držáky kol jsou podélně nastavitelné

Tytan nosič pro přepravu kol k dispozici na autobagaznik.pl

vodicí tyč pro přizpůsobení držáku kolu jakékoli velikosti. Kolečko pro madlo je stejně jako rám jízdního kola připevněno k madlu kufru pomocí popruhu s upínací přezkou. Výhodou tohoto způsobu montáže je, že není omezena tloušťka rámu přepravovaného jízdního kola. Ochrana proti krádeži je dosažena přidáním bezpečnostního lanka, které není součástí sady.

Tytan nosič pro přepravu kol k dispozici na autobagaznik.pl

Kufr má možnost naklonit plošinu s namontovanými koly směrem od poklopu auta, díky čemuž získáte přístup do kufru auta, aniž byste museli kola z plošiny sundávat. Chcete-li plošinu naklonit, uvolněte zámky na obou stranách kufru u tažného háku, poté otočte zámky a „rozbijte“ plošinu, která se pod tíhou kol snadno nakloní „zpět“ a poskytne volný přístup kufru auta. Abyste mohli pokračovat v jízdě, zvedněte kufr do vodorovné polohy, poté posuňte zámky do správné polohy a otočte knoflíky „houby“ tak, aby byla plošina namontována pevně.
Funkce vyklápění kufru se nepoužije u aut, kde se kufr neotevírá,

U vozů se zadním rezervním kolem (SUV) bude nutné kolo sundat nebo nebude možné namontovat maximální počet kol.

Toto provedení umožňuje i přepravu různých druhů zavazadel (např. sekačky) při zachování maximální nosnosti - důležité je také to, aby byl přepravovaný náklad řádně zajištěn a neporušoval ustanovení silničního provozu.

Při přepravě kol jsou součástí balení popruhy (5 na každé kolo).

 

Plošiny TYTAN PLUS mají funkci naklápění. Spočívá v pohodlné a rychlé poloze dílů plošiny, do které upevňujeme kola tak, aby bylo možné otevřít kufr (Poznámka - funkce naklápění nefunguje u všech automobilů, např. SUV nebo dodávek - zejména pokud jsou zadní dveře panty jsou na straně a ne nahoře. ).

Platformy TYTAN PLUS jsou certifikovány PIMOT a TUV!

Naši dodavatelé

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací