logo PROMOJEAUTO

+420 722 445 607 (Info linka 9-15h)

+420 702 287 969

info@promojeauto.cz

CARFACE nosič kol na tažné z.scorpion - pro 2 elektro/kola CF145962E Ean: 8592808337607

Doprava zdarma Akční cena
  • Objednací kód: CRF CF145962E
  • Název: Nosič kol na tažné z.SCORPION - pro 2 elektro/kola
  • Ean: 8592808337607
  • Běžná cena 18 615
  • SLEVA52 %
  • cena s DPH : 9 017
  • cena bez DPH : 7 452
  • Ke stažení :
  • A K C E
  • 9 017

INFORMACE O PRODUKTU

SCORPION je špičkový nosič kol na tažné zařízení, který díky své pevné robustní konstrukci disponuje nosností 60kg. Je tak vhodný např. i pro převážení 2 elektrokol. Navíc je možné jej během několik okamžiků složit do kompaktních rozměrů a uložit je např. kufru vozidla. Právem tedy patří mezi nejlepší modely ve své kategorii.

MONTÁŽ NA TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
Patentované upínání na tažné zařízení je vhodné pro standardní tažné zařízení s průměrem 50 mm. Upínání je bezpečné a jednoduché. Systém se uzamkne pomocí uzamykacího kolečka. Tento speciální upínací systém splňuje i ty nejpřísnější bezpečnostní normy. Pro snadnější manipulaci a instalaci je SCORPION doplněn o rukojeť, která zjednoduší přenášení a také nasazení na tažné zařízení.

DRŽÁKY KOL
Držáky kol jsou vhodné pro všechny velikosti kol včetně dětských jízdních kol. Utahovací pásky zajistí rychlé a bezpečné upnutí. Navíc je tento nosič vybaven popruhy, které zabraňují kývání kol v důsledku proudění vzduchu za vozidlem.

DRŽÁKY RÁMŮ JÍZDNÍCH KOL
Držáky jednoduše a bezpečně uchytí kulaté i oválné rámové trubky většiny kol. Přestože mají pevný úchop, nezanechávají žádné škrábance. Jsou totiž vybaveny silikonovými vložkami. Každý držák je vybaven zámkem, díky kterému lze každé kolo uzamknout samostatně.

SYSTÉM SKLÁPĚNÍ
Tento cyklonosič je možné jednoduše sklopit, aby byl usnadněn přístup do zavazadlového prostoru vozidla. Během naklápění je cyklonosič velmi dobře vyvážený.
Zabezpečení naklopení - sklápěcí rukojeť je vybavena bezpečnostním zařízením, aby se zabránilo naklopení během jízdy.
Sklápěcí rukojeť je umístěna na držáku registrační značky. Stačí jej vytáhnout a naklopit podstavu.

SVĚTLA
Nosič SCORPION je vybaven standardními 5-ti funkčními světly s 13-ti pólovou zástrčkou. Speciální ocelový rám světel je ochrání před poškozením během jízdy. S nosičem je dodáván 13-7 pólový adaptér.

REGISTRAČNÍ ZNAČKA (SPZ)
Jednoduchá instalace registrační značky. I když budete tento cyklonosič používat na více vozidlech, bude vždy jednoduché vyměnit registrační značku. Značku snadno nasunete nebo vysunete z boku držáku.

ROZMĚRY
Hlavní výhodou nosiče SCORPION jsou jeho rozměry. Je vybaven skládacím mechanizmem, který jej umožňuje skladovat nebo převážet složený do kompaktních rozměrů.

NÁJEZDOVÁ RAMPA
K nosiči lze dokoupit nájezdovou rampu, která usnadňuje nakládání jízdních kol. Tento doplněk ocení zejména majitelé elektrokol.

 

 

 

PARAMETRY A SPECIFIKACE

Parametry   -    Hodnota

počet jízdních kol : 2

rozšíření počtu kol o : 0

nosnost [kg] : 60

max. hmotnost kola [kg] : 30

hmotnost [kg] : 18,3

min velikost rámu kola [mm] : 25

max. velikost rámu kola [mm] : 50

sklápěcí : sklopné

uzamknutelný k tažnému zařízení : uzamknutelný

uzamčení kola k nosičiu : zamknutelný

provedení zásuvky : 13-pin / 7-pin

produktová řada : SCORPION


Technické údaje:
Max. počet kol: 2
Nosnost: 60kg (30kg/kolo)
Hmotnost: 18,3kg
Zámek tažného zařízení: Ano
Zámky jízdních kol: Ano
Sklápění: Ano
Typ konstrukce: ocelová
Rozměry: 115*72*75cm (š*h*v)
Rozměry ve složeném stavu: 31*72*75cm (š*h*v)

Pozn.: Za deštivého počasí doporučujeme elektrokola zakrýt nepromokavou plachtou z důvodu ochrany baterie a motoru. Při použití ochranné plachty je nutné přizpůsobit rychlost a styl jízdy, neboť její použití může ovlivňovat aerodynamiku a chování vozu!

Související produkty

CFKRAA14676S Nájezdová rampa pro nosič kol SCORPION CARFACE

CARFACE Nájezdová rampa pro nosič kol SCORPION CFKRAA14676S

Bude se hodit Potřeba: 1 ks
Nájezdová rampa pro nosič kol na tažné zařízení BUZZRACK SCORPION DO BC145962E.Usnadňuje nakládání jízdních kol. Vhodné zejména pro elektrokola, která mají větší hmotnost.
0

Doporučené produkty

Akční cena
COMPASS Nosič kol na tažné zařízení E-BIKE TÜV - 2 kola 02120

COMPASS Nosič kol na tažné zařízení E-BIKE TÜV - 2 kola 02120

A K C E
Univerzální nosič k upevnění na kouli tažného zařízení. Určeno pro 2 elektrokola nebo 2 běžná jízdní kola až do hmotnosti jednoho 30 kg. Nosič je vyroben z oceli v kombinaci s hliníkem, celková nosnostje60 kg. Jednoduchý systémem upevnění, se sklápěním pro přístup do kufru, s kompletně osvětleným panelem a místem pro registrační značku vozidla. Upevnění kola do nosiče se obejde bez nářadí, provádí se uchycením držáku na rám a dotažením spon na kola, umístěných na základně. Mechanismus je uzamykací a nehrozí tak odcizení kola. Růžici pro upevnění jízdního kola je nutné důkladně dotáhnout, aby se překonal odpor prokluzu v zamčené poloze.Do tohoto nosiče pohodlně upevníte kola i o šířce pneu 75 mm. Nosič je
6 448

Naši dodavatelé

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací