logo PROMOJEAUTO

+420 722 445 607 (Info linka 9-15h)

+420 702 287 969

info@promojeauto.cz

logo ZIMMERMANN

ZIMMERMANN

Maschinen- und Appartebau GmbH Otto Zimmermann

Již více než pět desetiletí, Otto Zimmermann vyvíjí, vyrábí a prodává sofistikované komponenty vozidel pro výrobce automobilů a trh volného náhradních dílů. Zimmermann disky již prokázaly svou spolehlivost a výkon v prvních vozů, které byly standardně vybaveny kotoučovými brzdami. Od svého mezník přemístění z Eppingenu do Sinsheimu v roce 1990 Otto Zimmermann GmbH byla soustavně rozšiřuje své kanceláře, administrativní prostory, výrobní zařízení a skladových prostor na více než 17.000 metrů čtverečních. V posledních letech Otto Zimmermann rozšířila v podstatě své výrobní kapacity. Díly jsou vyráběny na nejmodernějších výrobních linkách které odpovídají kritériím kvality automobilového průmyslu. Počítačem řízené roboty a vrtačky zaručují nejkratší výrobní časy a zajistit stálou kvalitu na velmi vysoké úrovni . Vlastní výrobní program zahrnuje více než 2000 různých brzdových komponentů na trh do více než 60 různých zemích po celém světě.

ZIMMERMANN představení

Již více než pět desetiletí, Otto Zimmermann vyvíjí, vyrábí a prodává sofistikované komponenty vozidel pro výrobce automobilů a trh volného náhradních dílů. Zimmermann disky již prokázaly svou spolehlivost a výkon v prvních vozů, které byly standardně vybaveny kotoučovými brzdami.

Od svého mezník přemístění z Eppingenu do Sinsheimu v roce 1990 Otto Zimmermann GmbH byla soustavně rozšiřuje své kanceláře, administrativní prostory, výrobní zařízení a skladových prostor na více než 17.000 metrů čtverečních.

V posledních letech Otto Zimmermann rozšířila v podstatě své výrobní kapacity. Díly jsou vyráběny na nejmodernějších výrobních linkách které odpovídají kritériím kvality automobilového průmyslu. Počítačem řízené roboty a vrtačky zaručují nejkratší výrobní časy a zajistit stálou kvalitu na velmi vysoké úrovni .

Vlastní výrobní program zahrnuje více než 2000 různých brzdových komponentů na trh do více než 60 různých zemích po celém světě.

 • Brzdové kotouče pro osobní automobily a lehkých užitkových vozidel ;
  brzdové bubny
 • Brzdové destičky pro osobní automobily a lehkých užitkových vozidel;
  brzdové čelisti
 • Soupravy pro lehká užitková vozidla ;
  namontované brzdové čelisti soupravy

  Otto Zimmermann vyrábí ve svém závodě v Sinsheimu standardních výrobků, jakož i cross-vrtané Sport brzdových kotoučů a sloučenina brzdové kotouče Formula z.

  legální kapacita Otto Zimmermann byl v podstatě rozšířen o logistického centra v Sinsheimu . Proto distributoři mají přístup k více než 550.000 dílů, což zaručuje vysokou donáškovou službu.

  Dlouhodobým cílem Otto Zimmermann GmbH je mít nákladově efektivní a rozsáhlou podíl na všech důležitých trzích motorových vozidel na celém světě. Kromě toho, Otto Zimmermann GmbH chce splnit všechny požadavky trhu s širokou škálu produktů příznivé ceny.

Naši dodavatelé

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací