logo PROMOJEAUTO

+420 722 445 607 (Info linka 9-15h)

+420 702 287 969

info@promojeauto.cz

logo SACHS

SACHS

ZF Services GmbH

Sachs je č.1 v Evropě a č.2 na světě v dodávkách do prvovýroby nových vozidel Sortiment výrobků pro trh náhradní spotřeby je naprosto shodný jako originální díly - ze stejné výrobní linky Sachs je po několik desetiletí největším evropským a druhým největším světovým dodavatelem do prvovýroby Na tlumiče Sachs je firmou Elit poskytována záruka 3 roky nebo 100 000 km Sachs své výrobky dodává rovněž do všech oblastí automobilového sportu a to i do stájí Formule 1, kde je dodavatelem do šesti týmů. Úspěchy sbírají i týmy vybavené tlumiči Sachs v závodech 24 hodin Le Mans, DTM, Paris – Dakar, WRC a dalších disciplínách motosportu a to jak v oblasti osobních, tak i nákladních vozidel Sortiment: Tlumiče pérování Horní uložení tlumičů Příslušenství tlumičů Spojkové komponenty (spojkové lamely, přítlačné talíře, spojková ložiska) Dvouhmotové setrvačníky Kompletní spojkové sady Spojková hydraulika (hlavní a pomocné spojkové válce) SACHS - tlumiče pérování, horní uložení a příslušenství Sortiment výrobků pro trh náhradní spotřeby je naprosto shodný jako originální díly - ze stejné výrobní linky. SACHS Super Touring Sachs Super Touring: měřítko standardu tlumičů pro osobní automobily. Osvědčený vysoce kvalitní tlumič se stejnými specifikacemi jako v OE a přitom za výhodnou cenu. Technické provedení tlumiče přesně odpovídá konstrukci, kvalitě a funkci, které bylo použito u nového vozidla. SACHS Advantage Řada špičkových tlumičů pro osobní automobily. Alternativa tlumičů pérování pro nejvyšší nároky na jízdní vlastnosti vozu za všech jízdních situacích. Řada Advantage se skládá výhradně z plyno-kapalinových tlumičů.

SACHS představení

 • Sachs je č.1 v Evropě a č.2 na světě v dodávkách do prvovýroby nových vozidel
 • Sortiment výrobků pro trh náhradní spotřeby je naprosto shodný jako originální díly - ze stejné výrobní linky
 • Sachs je po několik desetiletí největším evropským a druhým největším světovým dodavatelem do prvovýroby
 • Na tlumiče Sachs je firmou Elit poskytována záruka 3 roky nebo 100 000 km
 • Sachs své výrobky dodává rovněž do všech oblastí automobilového sportu a to i do stájí Formule 1, kde je dodavatelem do šesti týmů. Úspěchy sbírají i týmy vybavené tlumiči Sachs v závodech 24 hodin Le Mans, DTM, Paris – Dakar, WRC a dalších disciplínách motosportu a to jak v oblasti osobních, tak i nákladních vozidel

Sortiment:

 • Tlumiče pérování
 • Horní uložení tlumičů
 • Příslušenství tlumičů
 • Spojkové komponenty (spojkové lamely, přítlačné talíře, spojková ložiska)
 • Dvouhmotové setrvačníky
 • Kompletní spojkové sady
 • Spojková hydraulika (hlavní a pomocné spojkové válce)

 

SACHS - tlumiče pérování, horní uložení a příslušenství

Sortiment výrobků pro trh náhradní spotřeby je naprosto shodný jako originální díly - ze stejné výrobní linky.

SACHS Super Touring

Sachs Super Touring: měřítko standardu tlumičů pro osobní automobily. Osvědčený vysoce kvalitní tlumič se stejnými specifikacemi jako v OE a přitom za výhodnou cenu. Technické provedení tlumiče přesně odpovídá konstrukci, kvalitě a funkci, které bylo použito u nového vozidla.

SACHS Advantage

Řada špičkových tlumičů pro osobní automobily. Alternativa tlumičů pérování pro nejvyšší nároky na jízdní vlastnosti vozu za všech jízdních situacích. Řada Advantage se skládá výhradně z plyno-kapalinových tlumičů.

Naši dodavatelé

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací