logo PROMOJEAUTO

+420 722 445 607 (Info linka 9-15h)

+420 702 287 969

info@promojeauto.cz

logo DENCKERMANN

DENCKERMANN

DENCKERMANN sp. Zo.o.

DENCKERMANN je výrobce a distributor vysoce kvalitních autodílu. Spolupracuje s mnoha známými odběrateli z celého světa. Evropské logistické centrum o rozloze skladování 14 400 metrů čtverečních a více než 7000 paletových míst.  Jejich široký sortiment zahrnuje filtry (vzduch, palivo, olej, kabina), vodní pumpy, brzdové komponenty (destičky, kotouče, brzdové čelisti, brzdové bubny a senzory), ložiska a náboje, tlumiče, válce, panty, a částí systému odpružení a řízení: řídící ramena, čepy ramen, silentbloky, stabilizační tyče,  čepy axiálních táhel řízení, axiální táhla řízení.​  Firma DENCKERMANN poskytuje komplexní řešení pro automobilový trh.

DENCKERMANN v naší nabídce

DENCKERMANN představení

DENCKERMANN je výrobce a distributor vysoce kvalitních autodílu. Spolupracuje s mnoha známými odběrateli z celého světa. Evropské logistické centrum o rozloze skladování 14 400 metrů čtverečních a více než 7000 paletových míst. 

 

Jejich široký sortiment zahrnuje filtry (vzduch, palivo, olej, kabina), vodní pumpy, brzdové komponenty (destičky, kotouče, brzdové čelisti, brzdové bubny a senzory), ložiska a náboje, tlumiče, válce, panty, a částí systému odpružení a řízení: řídící ramena, čepy ramen, silentbloky, stabilizační tyče,  čepy axiálních táhel řízení, axiální táhla řízení.​ 

Firma DENCKERMANN poskytuje komplexní řešení pro automobilový trh.

 

-> více než 7700 referencí a 13 produktových řadd

-> systematické rozšířování nabídky nových produktů

-> nejvyšší kvalita potvrzená mezinárodními certifikáty

-> rozsáhlá distribuční síť v České republice a Evropě

v našem katalogu o DENCKERMANN

Nakonfiguruj si kabinový filtr

Výměnu kabinového filtru, zvládne každý sám ! za nejlepší ceny.

Naši dodavatelé

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací